Deklaracje i pojemniki

LICZBA ZŁOŻONYCH DEKLARACJI NA NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁE ORAZ MIESZANE (cz. zamieszkała) - Z UWZGLĘDNIENIEM LICZBY MIESZKAŃCÓW
      przedział mieszkańców (os.) - odpady segregowane przedział mieszkańców (os.) - odpady zmieszane 
LP Gmina Miejscowość od 1 do 3 od 4 do 6 od 7 do 10 powyżej 10 od 1 do 3 od 4 do 6 od 7 do 10 powyżej 10
1 Bielsk Bielsk 392 276 9 0 126 12 1 0
2 Bielsk Bolechowice 8 7 1 0 1 0 0 0
3 Bielsk Cekanowo 35 18 4 0 1 0 0 0
4 Bielsk Ciachcin 29 18 1 0 2 1 0 0
5 Bielsk Ciachcin Nowy 72 39 1 0 8 2 0 0
6 Bielsk Dębsk 27 19 3 0 4 0 0 0
7 Bielsk Drwały 15 5 0 0 6 0 0 0
8 Bielsk Dziedzice 7 2 1 0 0 0 0 0
9 Bielsk Gilino 31 30 4 0 8 1 0 0
10 Bielsk Giżyno 16 17 0 1 0 1 0 0
11 Bielsk Goślice 58 28 2 0 7 0 0 1
12 Bielsk Jaroszewo Biskupie 13 15 1 0 2 0 0 0
13 Bielsk Jaroszewo-Wieś 9 10 1 0 0 0 0 0
14 Bielsk Jączewo 12 8 4 0 0 0 0 0
15 Bielsk Józinek 27 15 2 0 1 0 0 0
16 Bielsk Kędzierzyn 10 8 0 0 2 0 0 0
17 Bielsk Kleniewo 11 9 3 0 0 1 0 0
18 Bielsk Kłobie 5 6 1 0 0 0 0 0
19 Bielsk Konary 10 12 2 0 1 0 0 0
20 Bielsk Kuchary-Jeżewo 20 22 4 0 3 0 0 0
21 Bielsk Leszczyn Księży 24 20 3 0 4 1 0 0
22 Bielsk Leszczyn Szlachecki 45 21 1 1 0 0 0 0
23 Bielsk Lubiejewo 8 4 0 0 0 0 0 0
24 Bielsk Machcinko 3 5 2 0 0 0 0 0
25 Bielsk Machcino 56 25 4 1 2 1 0 0
26 Bielsk Niszczyce 23 18 3 0 2 0 0 0
27 Bielsk Niszczyce-Pieńki 9 6 0 0 0 0 0 0
28 Bielsk Pęszyno 13 11 1 0 1 0 0 0
29 Bielsk Rudowo 25 22 0 0 6 0 0 0
30 Bielsk Sękowo 23 17 2 0 0 0 0 0
31 Bielsk Smolino 7 11 1 0 1 2 0 0
32 Bielsk Strusino 4 1 0 0 0 0 0 0
33 Bielsk Szewce 4 7 0 0 0 0 0 0
34 Bielsk Śmiłowo 14 7 0 0 1 0 0 0
35 Bielsk Tchórz 26 17 1 0 2 0 0 0
36 Bielsk Tłubice 16 18 4 0 0 0 0 0
37 Bielsk Ułtowo 12 6 0 1 0 0 0 0
38 Bielsk Umienino 20 10 0 0 3 0 0 0
39 Bielsk Umienino-Łubki 19 10 1 0 2 2 0 0
40 Bielsk Zagroba 11 16 1 0 2 1 0 0
41 Bielsk Zakrzewo 9 7 1 0 3 0 0 0
42 Bielsk Zągoty 73 38 3 0 23 1 0 0
43 Bielsk Żukowo 14 10 1 0 6 0 0 0
44 Brudzeń Duży Bądkowo Jeziorne 13 11 3 0 2 0 0 0
45 Brudzeń Duży Bądkowo Kościelne 53 41 2 0 2 2 0 0
46 Brudzeń Duży Bądkowo-Podlasie 26 5 0 0 2 1 0 0
47 Brudzeń Duży Bądkowo-Rochny 8 3 1 0 1 0 0 0
48 Brudzeń Duży Bądkowo-Rumunki 4 5 0 0 4 0 0 0
49 Brudzeń Duży Biskupice 1 0 0 0 0 0 0 0
50 Brudzeń Duży Brudzeń Duży 173 119 8 0 16 3 0 0
51 Brudzeń Duży Brudzeń Mały 24 12 2 1 2 0 0 0
52 Brudzeń Duży Cegielnia 19 8 1 0 0 0 0 0
53 Brudzeń Duży Cierszewo 8 3 0 0 0 0 0 0
54 Brudzeń Duży Główina 32 34 7 0 0 0 0 0
55 Brudzeń Duży Gorzechowo 16 22 0 0 0 0 0 0
56 Brudzeń Duży Izabelin 12 9 0 0 0 0 0 0
57 Brudzeń Duży Janoszyce 30 8 2 0 3 0 0 0
58 Brudzeń Duży Karwosieki-Cholewice 27 18 3 0 4 0 0 0
59 Brudzeń Duży Karwosieki-Noskowice 22 11 0 0 5 0 0 0
60 Brudzeń Duży Kłobukowo-Patrze 7 0 0 0 1 0 0 0
61 Brudzeń Duży Krzyżanowo 10 13 1 0 1 1 0 0
62 Brudzeń Duży Lasotki 17 14 3 0 1 0 0 0
63 Brudzeń Duży Łukoszyno-Borki 8 8 2 0 0 1 0 0
64 Brudzeń Duży Murzynowo 40 21 2 0 6 3 0 0
65 Brudzeń Duży Myśliborzyce 15 10 3 0 0 0 0 0
66 Brudzeń Duży Nowe Karwosieki 16 10 3 0 2 0 0 0
67 Brudzeń Duży Parzeń 53 42 3 0 12 1 0 0
68 Brudzeń Duży Parzeń-Janówek 19 8 1 0 3 0 0 0
69 Brudzeń Duży Radotki 3 3 0 1 0 0 0 0
70 Brudzeń Duży Rembielin 18 15 2 1 1 0 0 0
71 Brudzeń Duży Robertowo 11 9 3 0 1 0 0 0
72 Brudzeń Duży Rokicie 11 12 3 2 3 3 0 0
73 Brudzeń Duży Siecień 110 87 3 0 11 4 0 0
74 Brudzeń Duży Siecień-Rumunki 16 16 1 0 3 1 0 0
75 Brudzeń Duży Sikórz (wieś) 153 109 2 0 22 4 0 0
76 Brudzeń Duży Sobowo 69 31 2 1 4 0 0 0
77 Brudzeń Duży Strupczewo Duże 28 19 2 2 1 0 0 0
78 Brudzeń Duży Suchodół 17 15 0 0 6 2 0 0
79 Brudzeń Duży Turza Mała 21 14 1 0 1 0 0 0
80 Brudzeń Duży Turza Wielka 13 4 0 0 2 1 0 0
81 Brudzeń Duży Uniejewo 11 12 2 0 1 0 0 0
82 Brudzeń Duży Więcławice 26 18 1 0 2 0 0 0
83 Brudzeń Duży Wincentowo 5 8 0 0 2 0 0 0
84 Brudzeń Duży Winnica 8 2 1 0 3 0 0 0
85 Brudzeń Duży Zdziembórz 9 2 0 0 1 0 0 0
86 Brudzeń Duży Żerniki 16 14 3 0 0 0 0 0
87 Czerwińsk nad Wisłą Chociszewo 61 36 0 0 12 0 0 0
88 Czerwińsk nad Wisłą Czerwińsk nad Wisłą 211 85 2 1 59 5 0 0
89 Czerwińsk nad Wisłą Garwolewo 19 26 1 0 1 2 0 0
90 Czerwińsk nad Wisłą Gawarzec Dolny 17 6 0 1 1 2 0 0
91 Czerwińsk nad Wisłą Gawarzec Górny 16 13 0 0 6 0 0 0
92 Czerwińsk nad Wisłą Goławin 64 41 1 1 9 0 0 0
93 Czerwińsk nad Wisłą Goworowo 26 20 0 0 3 0 0 0
94 Czerwińsk nad Wisłą Grodziec 33 9 0 0 4 0 0 0
95 Czerwińsk nad Wisłą Janikowo 17 21 1 0 3 0 0 0
96 Czerwińsk nad Wisłą Karnkowo 9 13 0 0 1 1 0 0
97 Czerwińsk nad Wisłą Komsin 12 12 0 0 3 0 0 0
98 Czerwińsk nad Wisłą Kuchary-Skotniki 35 16 0 0 5 0 0 0
99 Czerwińsk nad Wisłą Łbowo 11 12 1 0 2 0 0 0
100 Czerwińsk nad Wisłą Miączyn 29 10 1 0 4 0 0 0
101 Czerwińsk nad Wisłą Miączynek 24 11 0 0 10 0 0 0
102 Czerwińsk nad Wisłą Nieborzyn 22 15 3 1 1 1 0 0
103 Czerwińsk nad Wisłą Nowe Przybojewo 42 34 3 1 3 0 0 0
104 Czerwińsk nad Wisłą Nowe Radzikowo 18 9 0 0 3 0 0 0
105 Czerwińsk nad Wisłą Nowy Boguszyn 13 17 3 0 0 0 0 0
106 Czerwińsk nad Wisłą Osiek 13 11 0 0 1 0 0 0
107 Czerwińsk nad Wisłą Parlin 11 14 0 0 0 0 0 0
108 Czerwińsk nad Wisłą Radzikowo Scalone 11 13 0 0 0 0 0 0
109 Czerwińsk nad Wisłą Raszewo Dworskie 14 14 0 0 3 0 0 0
110 Czerwińsk nad Wisłą Raszewo Włościańskie 18 12 0 0 9 0 0 0
111 Czerwińsk nad Wisłą Roguszyn 23 13 2 0 3 0 0 0
112 Czerwińsk nad Wisłą Sielec 68 21 0 0 1 0 0 0
113 Czerwińsk nad Wisłą Stare Przybojewo 10 9 0 0 0 0 0 0
114 Czerwińsk nad Wisłą Stare Radzikowo 10 9 1 0 4 0 0 0
115 Czerwińsk nad Wisłą Stary Boguszyn 11 16 0 1 1 0 0 0
116 Czerwińsk nad Wisłą Stobiecin 9 4 1 0 0 1 0 0
117 Czerwińsk nad Wisłą Wilkowuje 16 16 0 0 3 0 0 0
118 Czerwińsk nad Wisłą Wilkówiec 20 10 0 0 0 0 0 0
119 Czerwińsk nad Wisłą Wola 33 26 1 0 11 1 0 0
120 Czerwińsk nad Wisłą Wólka Przybójewska 52 30 0 0 3 1 0 0
121 Czerwińsk nad Wisłą Wychódźc 39 30 1 0 4 1 0 1
122 Czerwińsk nad Wisłą Zarębin 25 16 0 0 4 0 0 0
123 Czerwińsk nad Wisłą Zdziarka 26 18 0 0 5 0 0 0
124 Drobin Biskupice 11 5 0 2 3 0 0 0
125 Drobin Borowo 11 6 1 0 0 0 0 0
126 Drobin Brelki 3 4 2 0 1 0 0 0
127 Drobin Brzechowo 19 20 3 0 2 0 0 0
128 Drobin Budkowo 14 9 1 0 2 0 0 0
129 Drobin Chudzynek 12 11 0 0 0 0 0 0
130 Drobin Chudzyno 22 21 2 0 0 0 0 0
131 Drobin Cieszewko 12 10 3 0 1 0 0 0
132 Drobin Cieszewo 10 10 0 0 1 0 0 0
133 Drobin Cieśle 13 7 1 0 0 1 0 0
134 Drobin Dobrosielice Drugie 7 10 0 0 1 0 0 0
135 Drobin Dobrosielice Pierwsze 13 12 2 1 1 0 0 0
136 Drobin Drobin 371 177 15 19 93 9 1 4
137 Drobin Dziewanowo 6 7 1 0 0 0 0 0
138 Drobin Karsy 21 15 3 0 2 0 0 0
139 Drobin Kłaki 14 7 2 0 1 0 0 0
140 Drobin Kowalewo 14 12 0 0 0 1 0 0
141 Drobin Kozłowo 19 26 7 1 5 2 0 0
142 Drobin Kozłówko 4 3 0 0 2 0 0 0
143 Drobin Krajkowo 16 7 3 0 2 0 0 0
144 Drobin Kuchary 24 10 1 0 1 1 0 0
145 Drobin Łęg Kościelny 18 19 1 0 6 0 0 0
146 Drobin Łęg Probostwo 29 20 3 1 7 1 0 0
147 Drobin Maliszewko 5 14 1 0 0 0 0 0
148 Drobin Małachowo 8 8 5 1 0 0 0 0
149 Drobin Mlice-Kostery 4 5 1 0 2 0 0 0
150 Drobin Mogielnica 16 21 2 2 2 0 0 0
151 Drobin Mokrzk 16 5 2 0 3 0 0 0
152 Drobin Nagórki Dobrskie 24 20 3 0 3 0 0 0
153 Drobin Nagórki-Olszyny 7 4 2 0 0 0 0 0
154 Drobin Niemczewo 20 4 1 0 1 0 0 0
155 Drobin Nowa Wieś 16 8 4 0 1 0 0 0
156 Drobin Psary 35 17 5 1 5 3 0 0
157 Drobin Rogotwórsk 5 7 2 0 3 0 0 0
158 Drobin Setropie 18 15 1 1 1 0 0 0
159 Drobin Siemienie 4 13 1 0 3 0 0 0
160 Drobin Siemki 4 1 0 0 2 0 0 0
161 Drobin Sokolniki 15 11 2 1 1 0 0 0
162 Drobin Stanisławowo 6 8 0 0 0 0 0 0
163 Drobin Świerczyn 6 6 0 0 1 0 0 0
164 Drobin Świerczyn-Bęchy 1 6 1 0 1 0 0 0
165 Drobin Świerczynek 25 22 3 0 3 0 0 0
166 Drobin Tupadły 8 14 1 0 0 0 0 0
167 Drobin Warszewka 11 2 0 0 0 0 0 0
168 Drobin Wilkęsy 8 3 2 0 0 0 0 0
169 Drobin Wrogocin 8 11 1 0 1 0 0 0
170 Gąbin Borki 25 14 0 0 1 0 0 0
171 Gąbin Czermno 64 51 2 0 3 0 0 0
172 Gąbin Dobrzyków 125 59 3 0 9 2 0 0
173 Gąbin Gąbin 632 271 24 24 95 15 0 2
174 Gąbin Górki 81 49 0 0 21 3 0 0
175 Gąbin Góry Małe 19 22 2 1 5 0 0 0
176 Gąbin Grabie Polskie 35 22 2 0 2 1 0 0
177 Gąbin Guzew 29 11 1 0 0 0 0 0
178 Gąbin Jadwigów 9 13 2 0 0 0 0 0
179 Gąbin Jordanów 33 22 0 0 6 0 0 0
180 Gąbin Kamień-Słubice 10 13 1 0 0 0 0 0
181 Gąbin Karolew 30 12 0 0 2 1 0 0
182 Gąbin Kępina 32 19 0 0 0 1 0 0
183 Gąbin Konstantynów 5 4 1 0 0 0 0 0
184 Gąbin Koszelew 60 38 3 1 2 0 0 1
185 Gąbin Lipińskie 29 20 3 0 1 2 0 0
186 Gąbin Ludwików 37 23 0 0 11 1 0 0
187 Gąbin Nowa Korzeniówka 33 26 0 0 3 0 0 0
188 Gąbin Nowe Grabie 148 68 4 1 25 1 0 0
189 Gąbin Nowe Wymyśle 24 10 5 0 5 0 0 0
190 Gąbin Nowy Kamień 13 17 3 0 2 0 0 0
191 Gąbin Nowy Troszyn 54 24 1 0 3 0 0 0
192 Gąbin Okolusz 13 5 0 0 0 0 0 0
193 Gąbin Piaski 8 5 0 0 2 0 0 0
194 Gąbin Plebanka 23 11 0 0 0 0 0 0
195 Gąbin Potrzebna 26 14 1 0 4 0 0 0
196 Gąbin Przemysłów 16 12 1 0 1 0 0 0
197 Gąbin Rumunki 7 6 0 0 2 0 0 0
198 Gąbin Stara Korzeniówka 15 6 1 0 0 0 0 0
199 Gąbin Stary Kamień 29 24 0 0 2 0 0 0
200 Gąbin Strzemeszno 25 15 1 0 0 0 0 0
201 Gąbin Topólno 45 32 3 0 8 1 0 0
202 Gąbin Troszyn Polski 21 11 0 0 4 0 0 0
203 Gostynin Aleksandrynów 3 0 0 0 1 0 0 0
204 Gostynin Anielin 13 8 2 0 1 0 0 0
205 Gostynin Antoninów 29 13 3 0 7 0 0 0
206 Gostynin Baby Dolne 16 5 1 0 0 0 0 0
207 Gostynin Baby Górne 7 12 0 0 1 0 0 0
208 Gostynin Belno 25 9 1 0 3 0 0 0
209 Gostynin Białe 33 25 0 0 5 0 0 0
210 Gostynin Białotarsk 31 21 1 0 5 0 0 0
211 Gostynin Bielawy 22 9 0 0 1 1 0 0
212 Gostynin Bierzewice 101 35 0 0 24 2 0 0
213 Gostynin Bolesławów 19 13 0 0 2 0 0 0
214 Gostynin Budy Kozickie 39 24 0 0 1 0 0 0
215 Gostynin Budy Lucieńskie 14 4 0 0 0 0 0 0
216 Gostynin Choinek 14 14 0 1 2 0 0 0
217 Gostynin Dąbrówka 27 15 0 0 0 0 0 0
218 Gostynin Emilianów 35 16 0 0 1 0 0 0
219 Gostynin Feliksów 16 6 0 0 0 0 0 0
220 Gostynin Gaśno (wieś) 24 18 1 0 2 0 0 0
221 Gostynin Gorzewo 163 42 3 1 10 1 0 4
222 Gostynin Górki Drugie 33 12 1 1 1 0 0 0
223 Gostynin Górki Pierwsze 8 8 1 0 0 0 0 0
224 Gostynin Gulewo 12 9 0 0 0 0 0 0
225 Gostynin Halinów 10 8 1 0 1 0 0 0
226 Gostynin Helenów 54 24 0 0 1 0 0 0
227 Gostynin Huta Nowa 41 16 3 0 6 0 0 0
228 Gostynin Huta Zaborowska 8 5 0 0 0 0 0 0
229 Gostynin Jastrzębia 16 5 1 0 3 0 0 0
230 Gostynin Jaworek 18 9 1 0 0 0 0 0
231 Gostynin Józefków 40 26 0 0 4 0 0 0
232 Gostynin Kazimierzów 65 31 3 0 4 0 0 0
233 Gostynin Kiełpieniec 9 9 1 0 0 0 0 0
234 Gostynin Kleniew 12 4 0 0 4 1 0 0
235 Gostynin Klusek 73 13 1 0 3 1 0 0
236 Gostynin Kozice 33 13 2 0 3 1 0 0
237 Gostynin Krzywie 40 22 2 0 2 0 0 0
238 Gostynin Legarda 56 38 0 0 8 1 0 0
239 Gostynin Leśniewice 53 19 1 0 5 0 0 0
240 Gostynin Lipa 11 3 1 0 1 0 0 0
241 Gostynin Lisica 5 4 0 0 3 0 0 0
242 Gostynin Lucień 108 35 1 0 3 1 0 0
243 Gostynin Łokietnica 10 3 1 0 1 0 0 0
244 Gostynin Marianka 8 11 0 0 0 0 0 0
245 Gostynin Marianów 16 0 0 0 3 0 0 0
246 Gostynin Marianów Sierakowski 19 11 0 0 0 0 0 0
247 Gostynin Miałkówek 97 20 1 0 11 0 0 0
248 Gostynin Mniszek 8 3 0 0 0 0 0 0
249 Gostynin Mysłownia Nowa 19 12 1 0 0 0 0 0
250 Gostynin Nagodów 43 21 0 0 0 0 0 0
251 Gostynin Niecki 14 8 2 0 0 0 0 0
252 Gostynin Nowa Wieś 10 10 0 0 2 0 0 0
253 Gostynin Osada 22 7 1 0 4 0 0 0
254 Gostynin Osiny 23 11 2 0 2 0 0 0
255 Gostynin Podgórze 28 15 1 0 2 0 0 0
256 Gostynin Polesie 14 7 0 1 0 0 0 0
257 Gostynin Pomarzanki 9 8 0 0 0 0 0 0
258 Gostynin Rębów 19 16 2 0 1 0 0 0
259 Gostynin Rogożewek 42 22 0 1 2 0 0 0
260 Gostynin Rumunki 17 15 0 0 0 0 0 0
261 Gostynin Ruszków 7 5 2 0 2 0 0 0
262 Gostynin Rybne 11 3 1 0 1 0 0 0
263 Gostynin Sałki 9 5 0 1 0 0 0 0
264 Gostynin Sieraków 26 25 1 0 0 1 0 0
265 Gostynin Sierakówek 58 26 0 0 9 0 0 0
266 Gostynin Skoki 12 8 2 0 2 0 0 0
267 Gostynin Skrzany 23 19 2 0 1 0 0 0
268 Gostynin Sokołów 69 23 0 0 6 0 0 0
269 Gostynin Solec 39 25 2 1 3 0 0 0
270 Gostynin Stanisławów 4 2 0 0 0 0 0 0
271 Gostynin Stanisławów Skrzański 26 11 2 0 1 0 0 0
272 Gostynin Stefanów 36 42 2 0 0 0 0 0
273 Gostynin Strzałki 45 19 0 0 4 1 0 0
274 Gostynin Wrząca 10 4 1 0 0 0 0 0
275 Gostynin Zaborów Nowy 22 13 1 0 1 0 0 0
276 Gostynin Zaborów Stary 36 22 1 0 1 0 0 0
277 Gostynin Zieleniec 20 14 2 0 1 0 0 0
278 Gostynin Zuzinów 24 7 0 0 2 0 0 0
279 Gostynin Zwoleń 31 20 1 0 1 0 0 0
280 Łąck Antoninów 29 17 0 0 3 0 0 0
281 Łąck Grabina 238 39 1 0 26 0 0 0
282 Łąck Korzeń Królewski 21 9 0 0 2 0 0 0
283 Łąck Korzeń Rządowy 12 6 1 0 2 0 0 0
284 Łąck Koszelówka 106 15 0 0 21 5 0 0
285 Łąck Kościuszków 20 7 2 0 0 0 0 0
286 Łąck Ludwików 30 17 1 0 0 0 0 0
287 Łąck Łąck (wieś) 364 158 7 5 35 3 0 0
288 Łąck Matyldów 219 21 0 0 17 1 1 0
289 Łąck Nowe Rumunki 65 19 1 0 11 0 0 0
290 Łąck Podlasie 23 20 0 0 2 0 0 0
291 Łąck Sendeń Duży 59 41 1 0 2 0 0 0
292 Łąck Sendeń Mały 105 19 1 0 9 0 0 0
293 Łąck Wincentów 29 23 2 0 2 0 0 0
294 Łąck Władysławów 35 22 1 0 0 0 0 0
295 Łąck Wola Łącka 29 12 1 0 5 2 0 0
296 Łąck Zaździerz 50 19 1 0 3 0 0 0
297 Łąck Zdwórz 58 18 0 0 5 2 0 0
298 Łąck Zofiówka 105 11 0 0 10 0 0 0
299 Pacyna Anatolin 8 6 0 0 1 0 0 0
300 Pacyna Czarnów 13 5 1 1 0 0 0 0
301 Pacyna Czesławów 2 2 1 0 0 0 0 0
302 Pacyna Janówek 22 13 5 0 1 0 0 0
303 Pacyna Kamionka 27 13 2 0 1 0 0 0
304 Pacyna Kąty 12 6 0 0 0 0 0 0
305 Pacyna Luszyn 50 15 3 7 2 0 0 0
306 Pacyna Łuszczanów Drugi 7 1 1 0 0 0 0 0
307 Pacyna Łuszczanówek 11 5 0 0 0 0 0 0
308 Pacyna Model 54 15 3 0 1 0 0 0
309 Pacyna Pacyna 35 20 1 0 2 0 0 0
310 Pacyna Podatkówek 15 14 0 0 2 0 0 0
311 Pacyna Podczachy 32 13 2 0 6 2 0 0
312 Pacyna Przylaski 8 6 0 0 0 0 0 0
313 Pacyna Radycza 11 11 2 0 0 0 0 0
314 Pacyna Rakowiec 24 14 0 0 0 0 0 0
315 Pacyna Raków 17 20 3 1 1 0 0 0
316 Pacyna Remki 13 13 1 0 2 0 0 0
317 Pacyna Rezlerka 6 4 0 0 0 0 0 0
318 Pacyna Robertów 19 13 1 1 0 0 0 0
319 Pacyna Romanów 10 0 0 0 0 0 0 0
320 Pacyna Rybie 36 15 2 0 1 0 0 0
321 Pacyna Sejkowice 26 13 1 0 2 0 0 0
322 Pacyna Skrzeszewy 52 25 5 0 3 0 0 1
323 Pacyna Słomków 21 10 2 0 1 0 0 0
324 Pacyna Wola Pacyńska 9 5 1 0 0 0 0 0
325 Słupno Barcikowo 18 19 7 0 2 0 0 0
326 Słupno Bielino 51 20 3 0 11 0 0 0
327 Słupno Borowiczki-Pieńki 100 69 2 0 23 6 1 0
328 Słupno Cekanowo 185 95 7 0 42 7 0 0
329 Słupno Gulczewo 10 5 0 0 1 0 0 0
330 Słupno Liszyno 64 53 0 0 18 2 0 0
331 Słupno Mijakowo 18 12 1 0 4 0 0 0
332 Słupno Mirosław 29 29 3 0 1 0 0 0
333 Słupno Miszewko Strzałkowskie 31 17 3 0 4 0 0 0
334 Słupno Miszewko-Stefany 27 15 0 0 2 0 0 0
335 Słupno Nowe Gulczewo 246 183 2 0 53 15 0 0
336 Słupno Ramutowo 22 17 1 0 6 0 0 0
337 Słupno Rydzyno 20 28 2 1 5 0 0 0
338 Słupno Sambórz 17 13 2 0 1 1 0 0
339 Słupno Słupno 374 193 5 4 84 15 0 0
340 Słupno Stare Gulczewo 18 21 1 0 1 0 0 0
341 Słupno Szeligi 15 13 1 0 2 0 0 0
342 Słupno Święcieniec 10 8 0 0 2 0 0 0
343 Słupno Wykowo 65 28 2 0 19 0 0 0
344 Stara Biała Biała 113 74 7 2 17 1 0 1
345 Stara Biała Bronowo Kmiece 17 8 0 1 2 0 0 0
346 Stara Biała Bronowo-Zalesie 48 48 3 0 9 0 0 0
347 Stara Biała Brwilno 159 116 5 1 16 1 0 0
348 Stara Biała Dziarnowo 27 25 8 0 5 1 0 0
349 Stara Biała Kamionki 27 21 4 1 7 0 0 0
350 Stara Biała Kobierniki 25 25 3 1 7 2 0 0
351 Stara Biała Kowalewko 24 24 0 0 2 0 0 0
352 Stara Biała Kruszczewo 11 14 0 0 1 1 1 0
353 Stara Biała Ludwikowo 75 63 0 0 13 4 0 0
354 Stara Biała Mańkowo 98 65 6 1 13 1 0 0
355 Stara Biała Maszewo 102 56 7 0 20 2 0 0
356 Stara Biała Maszewo Duże 328 201 7 1 53 11 1 0
357 Stara Biała Miłodróż 12 9 1 0 0 0 0 0
358 Stara Biała Nowa Biała 35 32 5 0 8 1 0 0
359 Stara Biała Nowe Bronowo 14 13 2 1 4 1 0 1
360 Stara Biała Nowe Draganie 13 4 3 0 1 0 0 0
361 Stara Biała Nowe Proboszczewice 239 171 11 0 21 5 0 1
362 Stara Biała Nowe Trzepowo 36 36 1 2 6 2 0 0
363 Stara Biała Ogorzelice 9 7 1 7 1 2 0 0
364 Stara Biała Srebrna 45 14 3 3 8 1 0 0
365 Stara Biała Stara Biała 71 42 1 1 3 0 0 0
366 Stara Biała Stare Draganie 11 7 2 0 3 0 0 0
367 Stara Biała Stare Proboszczewice 65 48 1 0 10 3 0 0
368 Stara Biała Trzebuń 10 10 2 0 2 0 0 0
369 Stara Biała Ulaszewo 11 10 0 0 1 0 0 0
370 Stara Biała Włoczewo 11 9 1 1 0 1 0 0
371 Stara Biała Wyszyna 33 42 1 0 4 1 0 0
372 Staroźreby Aleksandrowo 17 15 1 0 4 0 0 0
373 Staroźreby Begno 3 6 1 0 0 0 0 0
374 Staroźreby Bromierz 7 13 2 0 0 0 0 0
375 Staroźreby Bromierzyk 35 21 3 1 1 1 0 0
376 Staroźreby Brudzyno 10 8 1 1 1 0 0 0
377 Staroźreby Bylino 5 6 0 0 0 0 0 0
378 Staroźreby Dąbrusk 7 5 2 0 1 0 0 0
379 Staroźreby Dłużniewo Duże 4 6 0 0 0 0 0 0
380 Staroźreby Dłużniewo Małe 6 7 2 0 2 0 0 0
381 Staroźreby Goszczyno 16 10 0 0 0 0 0 0
382 Staroźreby Góra 8 3 0 0 1 0 0 0
383 Staroźreby Grabina 8 4 0 0 0 0 0 0
384 Staroźreby Karwowo-Podgórne 10 6 0 0 1 0 0 0
385 Staroźreby Kierz 4 2 0 0 0 0 0 0
386 Staroźreby Krawięczyn 4 5 0 1 0 0 0 0
387 Staroźreby Krzywanice 21 9 2 0 0 0 0 0
388 Staroźreby Krzywanice-Trojany 8 5 0 0 0 0 0 0
389 Staroźreby Marychnów 17 7 1 0 0 1 0 0
390 Staroźreby Mieczyno 10 10 2 0 2 0 0 0
391 Staroźreby Mikołajewo 16 13 2 0 3 1 0 0
392 Staroźreby Mrówczewo 5 3 1 0 0 0 0 0
393 Staroźreby Nowa Góra 80 46 2 0 5 2 0 0
394 Staroźreby Nowa Wieś 21 15 2 0 3 0 0 0
395 Staroźreby Nowe Staroźreby 7 4 1 0 2 0 0 0
396 Staroźreby Nowe Żochowo 7 10 1 0 0 0 0 0
397 Staroźreby Nowy Bromierz 13 14 1 0 1 0 0 0
398 Staroźreby Nowy Bromierzyk 12 11 1 0 1 0 0 0
399 Staroźreby Opatówiec (wieś) 18 9 0 0 2 1 0 0
400 Staroźreby Ostrzykowo 5 5 0 0 1 0 0 0
401 Staroźreby Ostrzykówek 6 2 1 0 0 0 0 0
402 Staroźreby Piączyn 10 11 2 0 0 1 0 0
403 Staroźreby Płonna 11 9 2 0 2 0 0 0
404 Staroźreby Przeciszewo 8 11 0 0 3 0 0 0
405 Staroźreby Przeciszewo-Kolonia 5 7 3 0 0 0 0 0
406 Staroźreby Przedbórz 16 10 2 0 1 0 0 0
407 Staroźreby Przedpełce 5 10 1 0 0 2 0 0
408 Staroźreby Rogowo 25 21 2 1 3 0 0 0
409 Staroźreby Rostkowo 17 16 0 0 3 1 0 0
410 Staroźreby Rostkowo-Orszymowice 3 6 0 0 0 0 0 0
411 Staroźreby Sarzyn 12 3 0 0 2 0 0 0
412 Staroźreby Sędek 28 9 3 0 1 0 0 0
413 Staroźreby Słomkowo 10 7 1 0 1 0 0 0
414 Staroźreby Smardzewo 8 11 3 0 2 0 0 0
415 Staroźreby Staroźreby 310 200 9 1 40 9 1 0
416 Staroźreby Staroźreby-Hektary 10 3 2 0 0 0 0 0
417 Staroźreby Staroźreby-Kolonia 31 21 1 0 4 2 0 0
418 Staroźreby Stoplin 7 5 0 0 1 0 0 0
419 Staroźreby Strzeszewo 2 4 0 0 0 0 0 0
420 Staroźreby Szulbory 3 1 0 0 0 0 0 0
421 Staroźreby Teodorowo 7 8 1 0 0 0 0 0
422 Staroźreby Worowice-Wyroby 23 5 1 0 1 0 0 0
423 Staroźreby Zdziar Mały 15 2 1 0 1 1 0 0
424 Staroźreby Zdziar Wielki 41 10 1 0 5 0 0 0
425 Staroźreby Zdziar-Las 2 1 0 0 0 0 0 0
426 Staroźreby Zdziar-Łopatki 9 0 0 0 2 1 0 0
427 Staroźreby Żochowo Stare 9 11 0 0 3 0 0 0
428 Staroźreby Żochówek 7 3 0 1 0 0 0 0
429 Szczawin Kościelny Adamów 24 14 2 0 1 0 0 0
430 Szczawin Kościelny Andrzejów 0 1 0 0 0 0 0 0
431 Szczawin Kościelny Annopol 15 10 1 0 1 0 0 0
432 Szczawin Kościelny Białka 14 7 1 0 0 0 0 0
433 Szczawin Kościelny Budki Suserskie 13 0 1 0 0 0 0 0
434 Szczawin Kościelny Budy Kaleńskie 27 14 0 0 3 1 0 0
435 Szczawin Kościelny Chorążek 9 4 0 0 0 0 0 0
436 Szczawin Kościelny Dobrów 23 8 0 0 1 0 0 0
437 Szczawin Kościelny Gołas 10 7 0 0 0 0 0 0
438 Szczawin Kościelny Gorzewo-Kolonia 14 12 0 0 2 0 0 0
439 Szczawin Kościelny Helenów 15 8 1 0 0 0 0 0
440 Szczawin Kościelny Helenów Drugi 12 10 3 1 0 0 0 0
441 Szczawin Kościelny Helenów Słupski 20 13 3 0 2 0 0 0
442 Szczawin Kościelny Helenów Trębski 8 12 2 0 0 0 0 0
443 Szczawin Kościelny Holendry Dobrowskie 14 1 0 0 4 0 0 0
444 Szczawin Kościelny Janki 5 6 1 1 0 0 0 0
445 Szczawin Kościelny Jesionka 10 3 1 0 0 0 0 0
446 Szczawin Kościelny Józefków 15 5 0 0 1 0 0 0
447 Szczawin Kościelny Kaleń 35 15 1 0 4 0 0 0
448 Szczawin Kościelny Kamieniec 13 7 1 0 3 1 0 0
449 Szczawin Kościelny Kaźmierków 7 3 0 0 0 0 0 0
450 Szczawin Kościelny Krzymów 9 5 1 0 0 0 0 0
451 Szczawin Kościelny Kunki 23 8 0 0 3 1 0 0
452 Szczawin Kościelny Lubieniek 4 1 0 0 0 0 0 0
453 Szczawin Kościelny Łuszczanów Pierwszy 15 13 1 1 0 0 0 0
454 Szczawin Kościelny Mellerów 9 3 0 0 0 0 0 0
455 Szczawin Kościelny Misiadla 4 1 0 0 0 1 0 0
456 Szczawin Kościelny Modrzew 6 4 1 0 1 0 0 0
457 Szczawin Kościelny Mościska 12 4 1 0 1 0 0 0
458 Szczawin Kościelny Osowia 21 7 1 0 2 0 0 0
459 Szczawin Kościelny Pieryszew 17 8 0 0 1 0 0 0
460 Szczawin Kościelny Przychód 17 5 0 0 0 0 0 0
461 Szczawin Kościelny Reszki 13 9 1 0 1 0 0 0
462 Szczawin Kościelny Sewerynów 14 2 0 0 0 0 0 0
463 Szczawin Kościelny Słup 13 11 3 0 1 0 0 0
464 Szczawin Kościelny Smolenta 16 9 1 0 1 0 0 0
465 Szczawin Kościelny Staw 12 7 3 0 0 0 0 0
466 Szczawin Kościelny Stefanów Suserski 3 3 1 0 1 1 0 0
467 Szczawin Kościelny Suserz 39 11 4 0 4 0 0 0
468 Szczawin Kościelny Swoboda 18 8 1 0 0 0 0 0
469 Szczawin Kościelny Szczawin Borowy-Kolonia 19 6 0 0 1 1 0 0
470 Szczawin Kościelny Szczawin Borowy-Wieś 15 7 0 0 1 0 0 0
471 Szczawin Kościelny Szczawin Kościelny 105 48 0 1 7 0 0 1
472 Szczawin Kościelny Szczawinek 30 20 1 0 1 0 0 0
473 Szczawin Kościelny Teodorów 5 1 1 0 0 0 0 0
474 Szczawin Kościelny Trębki (osada) 22 8 0 5 0 0 0 0
475 Szczawin Kościelny Tuliska 9 1 0 1 1 0 0 0
476 Szczawin Kościelny Waliszew 17 15 2 0 1 1 0 0
477 Szczawin Kościelny Witoldów 13 7 1 0 0 0 0 0
478 Szczawin Kościelny Wola Trębska 32 16 3 0 1 0 0 0
479 Szczawin Kościelny Wola Trębska-Parcel 1 0 1 0 0 0 0 0
480 Wyszogród Bolino 16 7 2 0 2 1 0 0
481 Wyszogród Chmielewo 5 8 0 1 0 0 0 0
482 Wyszogród Ciućkowo 35 22 3 0 0 0 0 0
483 Wyszogród Drwały 31 21 2 1 1 0 0 0
484 Wyszogród Grodkowo 8 8 1 3 0 0 0 0
485 Wyszogród Grodkówko 3 4 0 0 0 0 0 0
486 Wyszogród Kobylniki 45 39 0 1 5 0 0 0
487 Wyszogród Marcjanka 14 8 0 0 1 0 0 0
488 Wyszogród Pozarzyn 11 7 0 0 0 0 0 0
489 Wyszogród Pruszczyn 15 10 1 0 0 0 0 0
490 Wyszogród Rakowo 34 25 2 1 2 0 0 0
491 Wyszogród Rębowo 84 63 2 0 1 0 0 0
492 Wyszogród Rostkowice 21 17 1 0 4 0 0 0
493 Wyszogród Słomin 48 37 3 0 7 0 0 0
494 Wyszogród Starzyno 10 4 0 0 2 0 0 0
495 Wyszogród Wiązówka 13 2 0 0 0 0 0 0
496 Wyszogród Wilczkowo 21 12 1 0 0 0 0 0
497 Wyszogród Wyszogród 338 156 4 11 44 11 4 13
                     
  *dane aktualne na dzień:  2018-08-31          
                     

 

 

LICZBA POJEMNIKÓW DO ODBIORU Z NIERUCHOMOŚCI NIEZAMIESZKAŁYCH I MIESZANYCH (cz. niezamieszkała) - NA PODSTAWIE ZŁOŻONYCH DEKLARACJI
L.p. Nazwa Gminy Nazwa miejscowości  Liczba pojemników [l] - odpady zmieszane Liczba pojemników [l] - odpady segregowane
120 240 660 1100 7500 120 240 660 1100 7500
1 Bielsk Bielsk 9 12 4 31 0 28 5 1 8 0
2 Bielsk Cekanowo 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bielsk Ciachcin 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
4 Bielsk Ciachcin Nowy 1 1 0 4 0 0 0 0 0 0
5 Bielsk Dębsk 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
6 Bielsk Gilino 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
7 Bielsk Goślice 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
8 Bielsk Leszczyn Księży 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
9 Bielsk Leszczyn Szlachecki 0 0 1 0 0 2 1 0 0 0
10 Bielsk Machcino 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0
11 Bielsk Niszczyce-Pieńki 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bielsk Sękowo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Bielsk Smolino 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
14 Bielsk Śmiłowo 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
15 Bielsk Tchórz 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
16 Bielsk Tłubice 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
17 Bielsk Ułtowo 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
18 Bielsk Umienino-Łubki 1 1 0 4 1 0 1 0 0 0
19 Bielsk Zagroba 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
20 Bielsk Zakrzewo 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
21 Bielsk Zągoty 2 1 1 2 0 4 0 0 0 0
22 Brudzeń Duży Bądkowo Kościelne 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Brudzeń Duży Bądkowo-Rochny 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
24 Brudzeń Duży Biskupice 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
25 Brudzeń Duży Brudzeń Duży 7 4 3 1 2 13 2 1 2 0
26 Brudzeń Duży Cierszewo 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
27 Brudzeń Duży Izabelin 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
28 Brudzeń Duży Janoszyce 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
29 Brudzeń Duży Karwosieki-Noskowice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
30 Brudzeń Duży Krzyżanowo 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
31 Brudzeń Duży Murzynowo 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Brudzeń Duży Myśliborzyce 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
33 Brudzeń Duży Parzeń 1 0 0 0 0 3 1 0 0 0
34 Brudzeń Duży Parzeń-Janówek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
35 Brudzeń Duży Radotki 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
36 Brudzeń Duży Rembielin 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
37 Brudzeń Duży Rokicie 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Brudzeń Duży Siecień 2 1 0 0 0 2 0 0 2 1
39 Brudzeń Duży Siecień-Rumunki 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
40 Brudzeń Duży Sikórz (wieś) 3 3 0 4 1 3 0 0 0 0
41 Brudzeń Duży Sobowo 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0
42 Brudzeń Duży Suchodół 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
43 Brudzeń Duży Turza Wielka 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
44 Czerwińsk nad Wisłą Chociszewo 0 1 0 2 1 2 0 0 0 0
45 Czerwińsk nad Wisłą Czerwińsk nad Wisłą 2 4 1 9 2 16 4 0 6 0
46 Czerwińsk nad Wisłą Garwolewo 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Czerwińsk nad Wisłą Gawarzec Dolny 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Czerwińsk nad Wisłą Goławin 3 0 0 0 0 3 0 1 0 0
49 Czerwińsk nad Wisłą Goworowo 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
50 Czerwińsk nad Wisłą Grodziec 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0
51 Czerwińsk nad Wisłą Kuchary-Skotniki 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
52 Czerwińsk nad Wisłą Miączyn 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Czerwińsk nad Wisłą Miączynek 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
54 Czerwińsk nad Wisłą Nieborzyn 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Czerwińsk nad Wisłą Nowe Przybojewo 0 0 0 0 12 2 0 0 0 0
56 Czerwińsk nad Wisłą Nowe Radzikowo 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Czerwińsk nad Wisłą Raszewo Włościańskie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
58 Czerwińsk nad Wisłą Sielec 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Czerwińsk nad Wisłą Stare Radzikowo 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
60 Czerwińsk nad Wisłą Wólka Przybójewska 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
61 Czerwińsk nad Wisłą Wychódźc 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
62 Czerwińsk nad Wisłą Zarębin 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Czerwińsk nad Wisłą Zdziarka 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Drobin Brzech